Гройсман похвалився прибутками "Нафтогазу"

НАК "Нафтогаз України" у січні-червні 2016 року заробила понад 20 млрд грн чистого прибутку, не отримуючи з держбюджету компенсацію різниці в цінах і тарифах на тепло
Depo.Гроші
5 серпня 2016 20:30
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"У 2016 році "Нафтогаз" вперше з 2006 року не отримує підтримки від держави у вигляді компенсації різниці в цінах і тарифах на тепло. Вже за підсумками І півріччя "Нафтогаз" вийде на прибуток понад 20 млрд грн. Його основу складе прибуток від транзиту газу, який раніше повністю "з'їдався" через занижену ціну на газ", - написав він.

Прем'єр зазначив, що останніми роками компенсація з держбюджету перевищувала 100 млрд грн на рік і була підмогою для розвитку фінансових махінацій з привласнення бюджетних коштів. У цьому році, за словами прем'єра, "Нафтогаз" починає серйозно поповнювати бюджет і планує сплатити 60 млрд грн податків.

"Всього ж до кінця року група "Нафтогаз" планує перерахувати до бюджету понад 60 млрд грн податків, що не тільки повністю перекриє кошти, необхідні для виплати субсидій тим, хто цього потребує, а й дасть змогу профінансувати частину інших соціальних виплат", - підкреслив Гройсман.

За його словами, вихід "Нафтогазу" на прибуток відкриває можливості для досягнення енергонезалежності України до 2020 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші