Гройсман обіцяє не запроваджувати ринок землі без обговорення

В Україні без суспільного обговорення не буде запроваджений ринок землі

Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"Ми вважаємо, що без широкого обговорення моделі ринку земель в Україні жодне рішення про  запровадження ринку земель бути не може. Мораторій на продаж землі діє в Україні. Незалежно від того, парламент продовжить його чи ні.  Діє, що доки український парламент не ухвалить рішення про обіг земель", - констатував Гройсман.

За його словами, моделей ринку землі у світі понад 50.

"І нам треба модель, яка захистить реальних землевласників, щоб 3-5 родин не скупили землі… Ми громадян в образу не дамо, ми не дозволимо спекулювати українською землею. Ми будемо професійно виконувати волю українського народу", - пообіцяв Гройсман.

Нагадаємо, що закон про мораторій на  продаж землі чинний до кінця 2016 року. Радикальна партія і "Батьківщина" вже звинуватили владу у підготовці розпродажу землі. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }