Гройсман пообіцяв дуже гарні умови для інвесторів у технопарки

В Україні потрібно створити сприятливе правове поле для діяльності індустріальних і технопарків

Depo.Гроші
20 квітня 2017 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це під час зустрічі зі студентами Києво-Могилянської академії заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Depo.ua.

"Ми мамо створити національне законодавство – створити умови для розвитку індустріальних паркі і промисловості. Ми втрачаємо наші конкурентні переваги. Тому що промисловість переживає складний період, конкуренти пішли вперед… Я нещодавно був на відкритті парку Unit City, я був вражений: це прорив у сфері інновацій. Це технологічний прокрив для України. Такі базові парки мають бути в багатьох областях нашої країни. Львів, Дніпро, Харків, Вінниця, Київ – це ті міста, де можуть бути найбільш передові технології", - зазначив прем'єр.

Він додав, що наразі українці працюють на аутсорсі на іноземців.

"І кожен з нас своїм інтелектом виконує низку завдань і функцій для інших країн, які створюють свій інноваційний конкурентний національний продукт, а ми маємо створювати його в Україні. Тому ми будемо пропонувати українському парламенту завершити роботу над створенням промисловим над створенням індустріальних парків", - пояснив Гройсман.

Він додав, що уряд запропонує "дуже гарні умови" для розміщення й технологічних парків, бо "рівень нашої підготовки кваліфікованих кадрів в цьому сегменті є дуже високим".

Нагадаємо, ще 2015 року парламент ухвалив Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку мережі індустріальних парків в Україні).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші