Гройсман анонсує, що Рада схвалить індексацію зарплат і пенсій наступного тижня

Наступного пленарного тижня Верховна Рада України має ухвалити рішення щодо підвищення соціальних стандартів й індексації зарплат і пенсій
Depo.Гроші
7 вересня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова парламенту Володимир Гройсман, передає depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

За його словами, для цього знадобиться консолідація парламенту і чітка координація роботи з урядом.

"Пенсії, зарплати і соціальні показники будуть питанням №1 наступної сесії. На сьогодні ще не надійшов цей проект закону до парламенту. Очевидно, що завтра до кінця дня він вже може зайти в парламент і там буде опрацьований", - зазначив Гройсман.

Він також повідомив, що провів зустріч із виконавчим директором МФВ Крістін Лагард, де обговорювалося питання підвищення соціальних стандартів в Україні.

"Пані Лагард сказала, що економічні реформи мають завжди кореспондуватися з соціальною підтримкою людей, з виконанням соціального контракту по відношенню до людей. Ось це ми маємо зробити наступного тижня", - зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо,  уряд просить народних депутатів на наступному пленарному тижні підтримати законопроект про зміни до закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо підвищення соціальних стандартів.

Відповідно до пропозицій уряду, з 1 вересня мінімальна пенсія має становити 1074 грн (зараз - 949 грн), мінімальна зарплата - 1378 (зараз - 1218).

Читайте також: Передвиборча подачка Яценюка склала 6 доларів

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.