Григоришин почав виплачувати Росії борг

Український мільярдер Костянтин Григоришин почав виплачувати 675 мільйонів рублів, щоб домогтися припинення кримінальної справи про несплату податків на Росії
Depo.Гроші
25 травня 2016 11:27
ФОТО: depo.ua

Про це заявив його адвокат в середу на засіданні Мосміськсуду, який розглядає скаргу на його заочний арешт, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

"Вчора ми отримали від Слідчого комітету Росії відомості про суму збитку і приступили до його погашення", - зазначила адвокат, додавши, що сума погашена ще не повністю.

Журнал Forbes оцінює статок Григоришина в 1,1 мільярда доларів (дані на 2015 рік) і називає його "найбільшим річковим судновласником в Україні", а також власником найбільшого в Східній Європі виробника трансформаторів "Запоріжтрансформатор".

Нагадаємо, 26 квітня Басманний суд Москви (Росія) заочно заарештував російсько-українського мільярдера Костянтина Григоришина, що обвинувачується в ухиленні від сплати податків. 

За даними слідства, бізнесмен в 2009-2010 роках не сплатив податків з компанії "ПИК СОЗИДАНИЕ", фактичним власником якої він є, на суму понад 674 мільйонів рублів.

Тим часом, Григоришин, який є уродженцем Запоріжжя, притягується до кримінальної відповідальності не тільки в Росії, але і в Україні. Раніше глава МВС України Арсен Аваков заявив про порушення проти нього декількох кримінальних справ.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші