Греція запевняє, що ніякого дефолту не буде

Уряд Греції спростувало інформацію газети The Financial Times про те, що країна нібито готує дефолт за зовнішнім боргом

Очікується, що міжнародні кредитори виділять ще 7,2 мільярда євро в рамках діючої програми допомоги. Переговори про умови отримання цієї суми Греція має намір завершити до 24 квітня, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

За словами неназваного представника грецького уряду, це «чергова дата, коли не буде кінця світу». Він нагадав, що чутки про дефолт в Греції передбачали вже кілька разів: після дострокових виборів 25 січня (у разі перемоги ліворадикальної партії СІРІЗА), 28 лютого, коли спливала угода кредиторів з урядом, очолюваним Антонісом Самарасом про продовження програми допомоги, а також 9 квітня, коли Афіни повинні були перерахувати черговий платіж МВФ.

«Греція, знову до розчарування деяких, не готується ні до якого банкрутства - так само, як і її кредитори. Переговори йдуть повним ходом до взаємовигідної рішенням », - заявили в уряді Греції, коментуючи публікацію FT.

У свою чергу, в грецькому Мінфіні заявили, що «такі публікації підривають переговори і Європу».

Нагадаємо, за даними The Financial Times, Греція вирішила пропустити в травні і червні платежі Міжнародному валютному фонду на суму 2,5 мільярда євро, якщо угода не буде укладена. Як стверджує видання, це пов'язано з тим, що уряд країни бачить в якості свого пріоритетного завдання виплату зарплат в держсекторі і державних пенсій.

Мітки дефолт