ГПУ взялася за екс-менеджмент "Укргазвидобування"

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження щодо екс-менеджменту ПАТ "Укргазвидобування" через можливі протиправні дії при закупівлі установки колтюбінга навесні 2015 року
Depo.Гроші
21 квітня 2016 23:02
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні відомства,  передає depo.ua.

"За висновком службового розслідування товариства попереднє керівництво на дискримінаційних умовах провело конкурсні торги з метою придбання колтюбінгової установки саме у конкретної іноземної компанії та уклали з нею на завідомо невигідних умовах контракт про поставку вказаного обладнання без шасі, що не відповідає технічним вимогам виробничої діяльності товариства", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Згідно із розслідуванням, вказане обладнання поставлено, однак не введено в експлуатацію та не використовується у зв’язку з невиконанням іноземною компанією умов контракту в частині надання послуг з монтажу і пусконалагоджувальних робіт установки, а також проведення інструктажу персоналу товариства.

При цьому на користь іноземної компанії сплачено 50% вартості поставленого обладнання, що становить 60 млн грн.

За цим фактом ГПУ зареєструвала кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції у Києві.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.