ГПУ скасувала закриття кримінальної справи проти екс-голови «Нафтогазу»

Керівництво Генпрокуратури скасувало постанову про закриття кримінального провадження щодо колишніх керівників НАК «Нафтогаз України», яку очолював Євген Бакулін
Depo.Гроші
19 вересня 2014 12:42
ФОТО: depo.ua
ГПУ скасувала закриття кримінальної справи проти екс-голови «Нафтогазу»
ГПУ скасувала закриття кримінальної справи проти екс-голови «Нафтогазу»

У Генпрокуратурі нагадали, що за поданням Міністерства внутрішніх справ України прокурором Генпрокуратури, який здійснював процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо колишніх керівників НАК «Нафтогаз України», яку очолював Бакулін, вказане виробництво було закрите на підставі ч.3 ст. 284 КПК України, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«В цей же день після отримання інформації керівництвом Генеральної прокуратури України постанову про закриття кримінального провадження заступником Генерального прокурора України Віктором Шокіним скасовано», - наголошується в повідомленні.

У зв'язку з цим генеральний прокурор України Віталій Ярема призначив службове розслідування, метою якого є вивчення фактів і обставин закриття кримінального провадження і законність прийняття процесуального рішення.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо екс-голови найбільшої НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна і ряду топ-менеджерів компанії.