Держбанк почав видавати кредити на придбання негазових котлів

У рамках реалізації урядової програми енергозбереження державний Ощадбанк кредитуватиме фізосіб на придбання котлів
Depo.Гроші
9 жовтня 2014 18:03
ФОТО: depo.ua
Держбанк почав видавати кредити на придбання негазових котлів
Держбанк почав видавати кредити на придбання негазових котлів

Про це повідомляє прес-служба банку, пише ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Йдеться про котли, що працюють на будь-яких видах палива та енергії, крім природного газу.

Згідно з повідомленням, програма передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту, яка може скласти до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. грн.

Кредит надається на термін до 36 місяців за ставкою 25% річних. Обов'язковий власний внесок клієнта - 10% вартості котла. Мінімальна сума кредиту - 1 тис. грн, максимальна - 30 тис. грн.

Для відшкодування частини суми кредиту позичальникам, які купують електричні або твердопаливні котли, урядом виділено 50 млн грн бюджетних коштів.

«Реалізація цієї програми має стратегічне значення для всієї України, адже це допоможе нам уникнути газової залежності від Росії. Розроблений спільно з урядом ефективний механізм кредитування українців дозволить близько 34 тис. домогосподарств перейти на альтернативні види опалення», - цитує прес-служба голову правління Ощадбанку Андрія Пишного.

Як повідомляв ДеПо, в кінці вересня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що Кабмін починає широку програму кредитування населення на придбання котлів, що заміщують використання газу, та має намір компенсувати до 20% вартості таких котлів.