Гордієнко прийшов у Раду "викривати" Яценюка (ОНОВЛЕНО)

Колишній начальник Держфінінспекції Микола Гордієнко прийшов на засідання комітетів з питань правоохоронної діяльності та з питань протидії корупції і вчергове звинуватив уряд Яценюка в мільярдних збитках
Depo.Гроші
8 квітня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, Гордієнко заявив, що лише за результатами позапланових перевірок уряду було виявлено фінансових порушень на 3,5 млрд грн.

"Ця цифра встановлена в основному в результаті позапланових ревізій які охоплюють невелику частину фінансової діяльності державних суб'єктів господарювання. За моїми підрахунками, якщо провести повні планові ревізії - сума корупційних збитків складатиме десятки мільярдів гривень", - сказав Гордієнко. 

Зокрема, за його словами, перевірка державного підприємства "Укрзалізниця" виявила порушень та збитків на 295 млн грн, із них -  збитків 248 мільйонів. Тут начебто була задіяна відкатна схема співпраці з підставними фірмами через людей, наближених до Яценюка.

За даними Гордієнка, під час перевірки державного підприємства "Укрпочта" виявили порушень збитків на 57,2 млн грн. А ревізія ДП "Укрзалізпостач" виявила 301,4 млн грн порушень і збитків.

Гордієнко також приніс з собою документи з результатами урядових перевірок.

У свою чергу перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова спростувала звинувачення Гордієнка.

"Він виходить із заявами про нібито 7 млрд грн зловживань, і він вже зробив такі висновки... Службове розслідування встановило, що з цієї суми 2,08 млрд грн - це перевірки походили в січні - лютому в 2014 році, коли ще стояв Майдан.  5,5 млрд грн.  стосуються періоду від 2007 до 2014 років, коли уряд Януковича був при владі. Це повна маніпуляція фактами та цифрами, щоб увести в оману український народ", - сказала Севостьянова.