Гонтарєва заявила, що не бачить підстав для значних курсових коливань

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що у НБУ є інструментарій і міжнародні резерви для безпідставного зняття напруженості на валютному ринку
Depo.Гроші
3 листопада 2015 17:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку, пише depo.ua.

"Ще раз підкреслюю, що ми дотримуємося гнучкого курсоутворення. Але підстав для більш значних курсових коливань, ніж протягом останніх місяців, ми не бачимо", − сказав Гонтарєва.

За її словами, перед місцевими виборами спостерігалася нервозність на валютному ринку.

"Минулого тижня ми двічі оголошували про проведення інтервенції на міжбанківському ринку, однак жодної заявки від уповноважених банків на купівлю валюти не було отримано. 30 жовтня і 2 листопада ми вийшли на міжбанківський ринок з аукціонами, під час яких продали 67,5 млн доларів", − додала вона.
Гонтарєва в ході зустрічі з керівниками найбільших банків нагадала, що на розгляд Верховної Ради подано вісім законопроектів, які ініціює Національний банк.

"Ми активно співпрацюємо з Верховною Радою і сподіваємося, що наші законопроекти будуть прийняті найближчим часом", − зазначила Гонтарєва, додавши, що дуже важливо ухвалити законопроект "Про внесення змін до статті 8 закону України "Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків".

Глава НБУ також поінформувала, що найближчим часом очікується візит в Україну місії МВФ. Вона також підкреслила, що НБУ підтримує податкову реформу, запропоновану Міністерством фінансів.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.