Гонтарева запевняє, що всі вихваляють її роботу у Нацбанку

Валерія Гонтарева переконана, що вона – чудовий голова Нацбанку, що підтверджуючи численні похвали з боку представників банківського співтовариства та міжнародної спільноти
Depo.Гроші
6 червня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Я не знаю, з ким ви спілкувалися. У нас, мабуть, різне коло спілкування, тому що такого вихваляння Національного банку і його голови я не чула протягом останніх шести місяців. Включаючи і міжнародне співтовариство", - сказала Гонтарева у відповідь на зауваження, що багато хто із гравців банківського ринку досить критично ставляться до її роботи.

"Вчора, наприклад, ми отримали останнє дослідження, яке було розіслано Тімом Ешем. Я навіть соромилася читати, що, на його думку, я кращий глава центробанку", - сказала Гонтарева.

"Не так давно я також перемогла в номінації Фінансове визнання "Представники органів влади", і там, як раз таки було проведено опитування близько 100 експертів представників банківського співтовариства.

І перше, і друге, і третє місце зайняв Національний банк: перше зайняла я, друге зайняв мій колишній заступник Писарук, і третє - Катерина Рожкова. Ось що говорить банківське співтовариство. Тому sorry, я просто не знаю, з ким ви спілкуєтеся", - додала Гонтарева.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші