Гонтарева "задекларувалась" у Facebook: "Засвітила" три шуби та біжутерію

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева розповіла про своє майно, що не ввійшло в е-декларацію
Depo.Гроші
1 листопада 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Про своє майно Гонтарева написала на сторінці НБУ в Facebook, передає Depo.ua.

"Дуже здивована, що моя електронна декларація викликала такий жвавий інтерес, адже вона практично не відрізняється від декларації про доходи та витрати за 2015 рік, яку я подала на початку цього року. Різниця лише в тому, що залишки на рахунках у банку відповідно до вимог були вказані у гривні за курсом на кінець року", - заявила Гонтарева.

Так, глава Нацбанку вказала на наявність трьох шуб, загальна вартість яких близько 180 тис. гривень, тобто ціна кожного з них не перевищує встановлену законодавством норму (більше 100 прожиткових мінімумів, або понад 120 тис. гривень).

Крім того, Гонтарева стверджує, що більша частина її прикрас є біжутерією, і вартість кожної з них не перевищує "ліміт".

"Прикраси з дорогоцінного металу також є, але небагато – п’ять пар золотих сережок, один ланцюжок із трьома підвісками та декілька каблучок, у тому числі й весільна. Усі вони коштують не більше 100 000 грн. Також у мене є шість наручних годинників (2 пластикових, 2 з нержавіючої сталі, 1 електронний та 1 золотий). Їх загальна вартість також не перевищує 120 000 грн", - зазначила глава НБУ.

Також чиновниця розповіла про свої витрати. За її словами, найбільш істотними витратами були купівля будинку, автомобіля та офісного приміщення загальною вартістю 15,45 млн грн, які обіцяє внести в декларацію за 2016 рік.

Нагадаємо, у декларації за 2015 рік глава Нацбанку Валерія Гонтарева задекларувала 153,738 тис. грн заробітної плати та 86,225 тис. грн процентних доходів від вкладу в ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші