Гонтарева вже придумала «відмазку» девальвації гривні - ЗМІ

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва знайшла причину, на яку будуть списані всі її невдачі у спробах втримати гривню
Depo.Гроші
17 грудня 2014 12:54
ФОТО: depo.ua
Гонтарева вже придумала «відмазку» девальвації гривні - ЗМІ
Гонтарева вже придумала «відмазку» девальвації гривні - ЗМІ

Так, за даними «Деловой столицы», сьогодні в ЗМІ, з подачі команди голови НБУ, з'являться коментарі економічних експертів, які будуть розповідати, що на дно українську валюту тягне російський рубль, передає ДеПо.

Хоча, як відомо, гривня почала різко втрачати в ціні по відношенню до ключових світових валют задовго до того, як почав знецінюватися рубль. Так, до початку вересня за долар давали близько 13-14 гривень. Тобто, на той період наша валюта втратила в процентному відношенні (з початку року) приблизно 75% вартості. У той час, як знецінення рубля у вересні тільки почало набирати швидкість. Найбільш ж стрімке падіння російської валюти почалося лише в листопаді.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні глава Національного банку Валерія Гонтарєва не прийшла на засідання фінансового комітету Верховної Ради.

Комітет підготував звернення до президента України про відставку голови НБУ.

Нагадаємо, вчора вранці на початку торгів рубль тимчасово зміцнився на фоні підвищення ключової ставки Центробанку РФ до 17%: він відіграв 5 рублів у американської валюти і 4 рубля - у європейської. Пізніше долар впав до 74 руб., євро - до 91.