Гонтарева покликала на допомогу Ющенка, Стельмаха і Кубіва

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва в середу, 11 березня, провела антикризову нараду з екс-головами НБУ
Depo.Гроші
12 березня 2015 10:51
ФОТО: depo.ua
Гонтарева покликала на допомогу Ющенка, Стельмаха і Кубіва
Гонтарева покликала на допомогу Ющенка, Стельмаха і Кубіва

Про це повідомляється на сторінці регулятора в Facebook, передає depo.ua.

Згідно з повідомленням, в нараді взяли участь Степан Кубів (голова НБУ з 24 лютого по 19 червня 2014 року), Віктор Ющенко (глава НБУ в 1993-1999 роках), Володимир Стельмах (голова НБУ в 2000-2002 роках і 2004-2010 роках ), Борис Марков (заступник голови НБУ в 1993-1994 роках).

«Учасники наради обговорили досвід і практику подолання кризи в економіці і банківській системі, а також конкретні кроки для стабілізації банківської системи, досягнення фінансової стабільності і повернення довіри до банківської системи», - йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що в майбутньому такі наради робочої консультативної групи в цьому складі, присвячені стратегічним принципам розвитку та актуальним питанням функціонування Національного банку та банківської системи, відбуватимуться на регулярній основі.

Нагадаємо, 6 березня народні депутати зірвали виступ Гонтаревої в залі Верховної Ради. Під час виступу глави НБУ депутати з фракції «Радикальної партії» під крики «Ганьба!» заблокували трибуну.