Гонтарева не дозволила закрити банк Путіна

Новина про те, що НБУ виділив дочці російського ВЕБа, Промінвестбанку 200 млн грн рефінансування, на жаль не стала топовою. Хоча, цю тему мало б розслідувати СБУ
Depo.Гроші
23 березня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua
Гонтарева не дозволила закрити банк Путіна
Гонтарева не дозволила закрити банк Путіна

Російський ВЕБ, улюблене дітище Путіна, який ще два тижні тому стояв на порозі введення тимчасової адміністрації (за часів Гонтаревої після такої процедури всі банки закривалися), благополучно отримав 200 млн на рефінансування. Офіційна версія – для підтримки банку. Реальна версія очевидно лежить зовсім не в економічній площині.

Можна було б багато говорити, що крім Путіна, цей банк близький братам Клюєвим. Свого часу, коли цей банк віджимали у Матвієнко дехто навіть писав, що в цій схемі начебто брав участь Віктор Медведчук, правда, ніхто цього не довів. Але це не суть важливо. Важливо те, що Гонтарєва пачками закриває українські банки, які можна було б витягнути і дати можливість їм працювати. В той же час, вона вважає, що путінський банк, як і всі російські банки – священні корови, які не варто чіпати.

Отже, що відбулося за останні два тижні? Можна з дуже високою долею імовірності говорити про те, що було прийняте виключно політичне рішення. І назва цього рішення – не дратувати Путіна.

Ну, а такі дурниці, як те, що ВЕБ входить до санкційного списку США у нас взагалі нікого не цікавлять.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші