Голову НАЗК найбільше шокувала абракадабра в деклараціях

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак жартами народних депутатів в електронних деклараціях
Depo.Гроші
4 листопада 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у Facebook, цитуючи свою відповідь на запитання журналіста німецького телеканалу ARD, передає Depo.ua.

"Насправді мене найбільше вразили не будинки у сотні метрів, кількість картин, пляшок вина, мільйонний кеш чи навіть мощі і власний храм. Найбільше вразили незрозумілі для мене, попри добре почуття гумору, жарти декларантів. На хвилинку, жарти народних обранців, які вважають за норму вносити до державного реєстру декларацій абракадабру. Шокована як рівнем почуття гумору і громадянською позицією щодо проголосованого самими ж закону, так і рівнем освіченості", - написала Корчак.

На її думку, це демонстрація всій країні декларацій зі Святим Миколаєм чи трильйоном - це "не те, чим має вражати суспільство народний депутат".

Нагадаємо, що 30 жовтня завершився термін подачі е-декларацій чиновників: загалом в реєстрі НАЗК значиться понад 103 тис. документів. Лише грошових активів і лише народні депутати задекларували майже 12 млрд грн у гривневому еквіваленті.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<