Головний фіскал їздить на "Лексусі", який йому підігнала приватна фірма "на шару"

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров задарма катається на "Лексусі", купленому на замовлення екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка
Depo.Гроші
31 липня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua

Журналістам вдалося зафільмувати авто, яким їздить головний податківець країни Роман Насіров. Це Lexus LS 600 l h, пише depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Головний фіскал їздить на "Лексусі", який йому підігнала приватна фірма "на шару" - фото 1

"​Таку ж модель "Лексуса" із дуже схожим номером ми помітили, потрапивши у внутрішній двір Митниці.Працівники розповіли, що на ній їздить заступник Романа Насірова Костянтин Лікарчук", - повідомляє видання.

Головний фіскал їздить на "Лексусі", який йому підігнала приватна фірма "на шару" - фото 2

Дані із бази ДАІ показали, що обидві автівки - власність комерційно-виробничої фірми "Рута", а її засновники - три профспілкові організації працівників фіскальної служби, тобто профспілки самої податкової.

Відповідь із ДФС щодо вартості оренди авто у "Рути" надійшла за підписом самого Романа Насірова.

Головний фіскал їздить на "Лексусі", який йому підігнала приватна фірма "на шару" - фото 3

Вона дорівнює нулю. Бо, пише Насіров, податкова ДФС не орендує автівки у "Рути": "Державна фіскальна служба розглянула ваш запит та повідомляє про відсутність відносин між ДФС та виробничо-комерційною фірмою "Рута" в частині оренди автомобілів".

Тим часом журналістам проекту "Схеми" вдалося дізнатися, що дочірнє підприємство виробничо-комерційної фірми "Рута" купило три шестисоті "Лексуси" у розпал Революції гідності 27 січня 2014 року. Вартість кожного - один мільйон 384 тис. грн. Їх номери АІ 7672 ЕК, АІ 7673 ЕК та АІ 7674 ЕК.

Джерела у ДФС розповіли, що це зробили за вказівкою Олександра Клименка для використання керівництвом Міністерства доходів і зборів.

Більше читайте на Гроші.depo.ua