Головним з обліку цінних паперів призначили "варяга"

Головою правління Національного депозитарію України обрано литовця Міндаугаса Бакаса
Depo.Гроші
18 березня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія з представників Нацкомісія з цінних паперів і фінансового ринку, Нацбанку і міжнародних інститутів, передає depo.ua з посиланням на прес-службу нацкомісії.

Нагадаємо, що Бакас з січня 2012 року очолює Центральний депозитарій цінних паперів Литви. До 2012 року протягом п'яти років керував департаментом розвитку ринку фондової біржі Nasdaq OMX в Вільнюсі. До того, з 2001 по 2007 року, Бакас працював проектним менеджером в Swedbank і став директором напрямку депозитарного обслуговування.

Довідка. Національний депозитарій - це центральний інститут Національної депозитарної системи, на який покладено забезпечення її формування й розвитку, функціонування єдиної системи депозитарного обліку й обслуговування обігу цінних паперів, інтеграцію Національної депозитарної системи в міжнародну систему депозитарних установ, що забезпечують функціонування світових ринків капіталів.

Депозитарна система України - сукупність учасників депозитарної системи та правовідносин між ними щодо ведення обліку цінних паперів, прав на цінні папери і прав за цінними паперами та їх обмежень, що встановлюються в системі депозитарного обліку цінних паперів, у тому числі внаслідок проведення розрахунків за правочинами щодо цінних паперів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<