Голова правління "Укрпластик" пропонує створити галузеву асоціацію гнучкої упаковки

Член правління ERA (Європейська ротогравюрна асоціація), голова правління групи компаній "Укрпластик", Ірина Мірошник виступила з ініціативою створення в Україні галузевої асоціації гнучкої упаковки
Depo.Гроші
5 червня 2015 18:04
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ході спеціалізованої міжнародної конференції "Інновації в області гнучкої упаковки" в четвер у Києві, повідомляє "РБК-Україна".

За словами Мірошник, необхідність створення галузевої асоціації з європейським зразком назріла давно. "Сегмент гнучких пакувальних матеріалів активно зростає, тому для подальшого зростання галузі необхідно імплементувати європейський досвід цивілізованого лобі професійних асоціацій. Структура, схеми та принципи регуляторної політики відносини таких організацій з органами влади, громадськими організаціями та структура внутрішньої комунікації давно відпрацьовані. В цьому плані нічого нового не потрібно вигадувати, є великий світовий досвід роботи галузевих організацій. І цей досвід сьогодні необхідно впровадити в Україні, адаптувавши його під специфіку та умови українського ринку", - зазначила вона.

Ініціативу створення галузевої асоціації гнучкої упаковки підтримали представники світового лідера цього ринку Dow Chemical Company, а також ряду вітчизняних компаній.

На думку Мірошник, ключовими цілями асоціації повинні стати представлення та лобіювання інтересів галузі в органах влади, захист і допомога в розвитку невеликим національним компаніям і великим національним лідерам. Крім того, об'єднання повинна буде займатися просуванням продукції вітчизняних компаній на зовнішні ринки, поглибленням комунікації на внутрішньому ринку між учасниками ринку та представниками ринків, суміжних з ринком гнучкої упаковки, вирішенням завдань по імпортозаміщенню, науковими та маркетинговими дослідженнями.

"Українська асоціація гнучкої упаковки буде сприяти активному розвитку не тільки окремих підприємств, але і всієї галузі в цілому, що закономірно позитивно позначиться на розвитку вітчизняної економіки і сприятиме зміцненню позитивного іміджу нашої країни", - резюмувала Мірошник.