Голова фонду держмайна хоче створити кодекс приватизації

Голова Фонду державного майна Ігор Білоус виступає за створення кодексу приватизації
Depo.Гроші
28 жовтня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У мене є ідея створити Кодекс приватизації – збірник базових документів, які б повністю регулювали всі напрямки діяльності фонду: продаж держмайна, оренду, корпоративне управління та регулювання оціночної діяльності", – написав Білоус.

За його словами, зараз кількість документів, якими регулюється діяльність Фонду, занадто велика, у результаті чого створюється плутанина. Вони часто один одному суперечать.

"Тому логічно було б створити такий Кодекс, яким можна було б користуватися довго і незалежно від того, хто буде приходити до влади або займати посаду голови ФДМУ", – пояснив він.

Голова Фонду зазначив, що при Кабміні створена міжвідомча робоча група, у якій також беруть участь EBRD, IMF, IFC і USAIDE.

Група є дорадчим органом, який обговорює й аналізує приватизаційний перелік, умови приватизації, початкову ціну та загальну картину навколо процесу та об'єктів.

Білоус сказав, що вже проведено експрес-аналіз того, що слід поліпшити з точки зору управління підприємствами, які готуються до приватизації. Крім того, проаналізовано прогалини в законодавстві, які слід ліквідувати.

"Якщо ми зараз знайдемо фінансування і почнемо над цим працювати, я б хотів, щоб такий Кодекс з'явився до кінця наступного року", – заявив глава Фонду.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші