Голландія готова більше інвестувати в Україну

Нідерланди мають намір нарощувати інвестиції в Україну
Depo.Гроші
30 березня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України, передає depo.ua.

На українсько-нідерландському форумі, який проходить 30 березня, міністр зовнішньої торгівлі та співпраці Нідерландів Ліліан Плумен наголосила на важливості співпраці між країнами і показала бажання Нідерландів і надалі нарощувати інвестиції та підтримувати реформи.

"Компанії з Нідерландів вже належать до найбільших інвесторів в економіку України. Їх бажання нарощувати інвестиції в нові виробництва і потужності в Україні є дуже позитивним фактом. Саме тому Нідерланди продовжують надавати підтримку реалізації програми реформ", - зазначила Плума.

Вона додала, що Нідерланди вітають всі ініціативи, спрямовані на стабілізацію ситуації та підтримку економічного зростання в Україні.

Нагадаємо, сьогодні, 30 березня, міністр фінансів Наталія Яресько разом з міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва Нідерландів Ліліане Плумен відкрили Українсько-нідерландський бізнес-форум у Нідерландах. Головною метою цього форуму є представлення торговельних та інвестиційних можливостей, що пропонує український ринок сьогодні, в результаті проведених реформ.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.