Гола правда українського бізнесу

29 листопада в Києві пройде бізнес-форум «Гола правда українського бізнесу»
Depo.Гроші
25 жовтня 2014 16:26
ФОТО: depo.ua
Гола правда українського бізнесу
Гола правда українського бізнесу

Реалії сьогодення гнітючо діють на усі види заробітку. Не легкі часи і для тих, хто має свій бізнес, оскільки він перестав приносити очікуваний доход. Напружена ситуація в країні позначається на якості малого бізнесу і стає все складніше утримати його «на плаву». Що ж говорити про молодих  підприємців-початківців, які хотіли б організувати свій бізнес, але зневірилися у своїх можливостях, не бачать перспектив або просто не знають з чого почати і як можна обійти сьогоднішні труднощі. Один з варіантів пошуку рішення цих проблем пропонують організатори заходу «Гола правда українського бізнесу». Компанія «Рекламна група НБС» у рамках проекту «Гола правда» організувала зустріч з успішними бізнесменами нашої країни. Про них пише Forbes, вони знають, як і на чому можна заробити, для них немає нічого неможливого і вони готові до відвертої, відкритої розмови.

Як заробляти гроші у важкий для країни час? Який бізнес буде актуальний в 2015 році? Які бізнес-моделі є успішними? Які бізнес-перспективи в інтернет-просторі? Ці і багато інших питань обговорюватимуться в ході практичного бізнес-форуму «Гола правда українського бізнесу».

Своїм досвідом з вами поділяться - Геннадій Балашов (бізнес-філософ, теле- і радіоведучий, письменник, власник елітного агентства нерухомості в урядовому кварталі «Липки»), Максим Храмов (відомий ресторатор, бізнесмен, співвласник ресторанних мереж «Челентано», «Жовток» і «Банка», за 8 років відкрив 28 фастфудів), Ігор Бігдан (топовий блогер (ibigdan), підприємець, який в 2010 році заробляв більше 10 тисяч доларів тільки на своєму блозі, відвідуваність його ресурсу на сьогодні близько 60-80 тисяч унікальних користувачів) і Арсеній Фінберг (підприємець, громадський діяч, засновник одного з найвідоміших екскурсійних бюро «Цікавий Київ»).

Ви почуєте реальні історії, корисні думки, практичні поради від успішних людей з різних сфер бізнесу. Новачки зможуть визначитися з правильним напрямом організації власної справи в нинішніх реаліях, а діючі підприємці дізнаються, як зробити свій бізнес більш прибутковим. Крім того, ви отримаєте масу позитивних вражень від знайомства з цікавими людьми.

Цей захід буде корисним для усіх, хто цікавиться побудовою нової моделі бізнес-діяльності, перспективної і конкурентоздатної, а головне актуальною нині.


Місце проведення: ЦКМ НАУ
Тривалість: цілий день (5 годин).
Час: 29 листопада, 13:00.
Подати заявку на участь можна тут.