ГО "Бізнес-Варта" повідомляє про спроби правоохоронців викрасти зерно на півмільйона

З терміналу Risoil S.A. у Чорноморську на Одещині намагаються незаконно вивезти понад 3 тисячі тон пшениці, орієнтовною вартістю понад 500 тис. дол.

Про це повідомляє громадське об'єднання "Бізнес-Варта", передає Depo.ua.

У повідомленні на сайті ГО йдеться про "надмірну увагу правоохоронців до цього підприємства протягом останнього місяця".

"Не маючи жодних законних підстав вони (правоохоронці – ред.) блокують діяльність терміналу, постійно намагаються підігнати вантажівки, аби наповнити їх зерном, що зберігається Risoil S.A. Крім того, Генеральна прокуратура надіслала листи митникам та прикордонникам, аби ті зробили все, щоб термінал не працював. Безпідставний тиск з усіх боків", - йдеться у повідомленні.

Директор підприємства Шота Хаджишвілі, який є бізнес-омбудсменом ГО "Бізнес-Варта" та адвокат Олександр Подпругін розповіли, що відбувається на терміналі останніми днями.

"Бізнес-Варта" направила звернення до Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро з вимогою розібратися з безпрецедентною діяльністю правоохоронців Одещини.

"Цю справу обов'язково буде розглянуто на ІІІ Антирейдерському форумі, що відбудеться у Києві 27 листопада. Ми обов'язково озвучимо імена і посади усіх причетних до тиску на Risoil S.A. Адже коли в Україні рейдерством займаються ті, хто за своїми обов'язками мають йому запобігати, ведення бізнесу може стати просто безглуздим", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна