Глава МВФ хоче збільшити фінансову допомогу Україні в обмін на реформи

Міжнародний валютний фонд розгляне питання збільшення фінансової допомоги Україні
Depo.Гроші
21 січня 2015 20:26
ФОТО: depo.ua
Глава МВФ хоче збільшити фінансову допомогу Україні в обмін на реформи
Глава МВФ хоче збільшити фінансову допомогу Україні в обмін на реформи

Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард в Давосі (Швейцарія) після зустрічі з президентом України Петром Порошенком, передає  «РБК-Україна» з посиланням на Reuters.

Запит України про розширення програми фінансування Лагард пообіцяла представити на раді директорів МВФ, яка збереться «якнайшвидше».

Вона відмовилася назвати конкретні цифри, заявивши, що нова програма буде відображати прихильність України до реалізації структурних реформ.

Згідно з повідомленням прес-служби МВФ, йдеться про укладання розрахованої на кілька років угоди в рамках Механізму розширеного фінансування замість поточної угоди «стенд-бай».

«Нова угода має надати підтримку заходам, спрямованим на невідкладне забезпечення макроекономічної стабілізації, а також впровадження протягом декількох років розширених і глибоких економічних реформ з метою забезпечення економічної та фінансової стабільності та відновлення стійкого зростання», - вважає Лагард.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні в Давосі президент України Петро Порошенко заявив, що Київ працює над новою програмою з Міжнародним валютним фондом. Раніше в МВФ підрахували, що Україні необхідно виділити ще 15 млрд дол. кредиту.