Глава Мінфіну Росії сподівається вмовити Яресько віддати "борг Януковича"

Міністри фінансів України і Росії Наталія Яресько та Антон Силуанов протягом тижня зустрінуться у столиці Перу Лімі для обговорення боргу України перед Росією
Depo.Гроші
5 жовтня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр фінансів Росії Антон Силуанов, передає depo.ua з посиланням на Bloomberg.

"Переговори з міністром фінансів України Наталією Яресько пройдуть на засіданні G20 в Лімі, Перу за посередництва Німеччини", - сказав він.

Як зазначається, на зустрічі обговорять борг у три мільярди доларів, які наприкінці 2013 року Росія позичила тодішньому президенту Віктору Януковичу, термін сплати яких спливає у грудні цього року.

У січні Україна повідомила про плани стосовно реструктуризації боргу, списання його п'ятої частини та відтермінування сплати решти. У свою чергу, Москва вимагає сплатити ці "євробонди Януковича" вчасно.

Українська сторона раніше неодноразово заявляла, що не погодиться на ці вимоги РФ.

Нагадаємо, 27 серпня Україна домовилася з кредиторами про списання близько $4 млрд державного боргу України, а платежі за рештою паперів відстрочити на 4 роки.

23 вересня Кабінет міністрів розпочав процедуру реструктуризації державного боргу України. 

Росія вимагає вирішення в двосторонньому порядку питання реструктуризації боргу України на $3 млрд і очікує погашення цього кредиту до кінця року. В свою чергу Наталія Яресько заявила, що переговори з Росією щодо реструктуризації "боргу Януковича" не ведуться

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.