Гірничо-металургійний гігант Ахметова оголосив дефолт

Група компаній "Метінвест" одночасно з оголошенням аудійованих консолідованих фінансових результатів діяльності за 2014 р., повідомила про те, що вона знаходиться в стані дефолту
Depo.Гроші
9 квітня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua
Гірничо-металургійний гігант Ахметова оголосив дефолт
Гірничо-металургійний гігант Ахметова оголосив дефолт

Про це йдеться у розділі "ключові події після звітного періоду" повідомлення про фінансові результати групи в 2014 році, передає depo.ua.

Зокрема, в повідомленні йдеться про те, що перебуваючи в стані дефолту, група починає три проекти з отримання згоди від власників своїх облігацій з термінами погашення в 2015 р., 2017 р. і 2018 р. Їх мета - відстрочка погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015 р. Крім того, група має намір отримати згоду від власників облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з певними наступивши ми та майбутніми випадками дефолту за облігаціями з термінами погашення в 2015 р., 2017 р. і 2018 р.

Згідно з даними про фінансові результати за 2014 р., чистий прибуток групи склала 159 млн доларів, що на 59% менше показника 2013 р. В серпні пройшло року рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинг "Метінвесту" на рівні "ССС".

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничодобувна група компаній. У неї входять видобувні і металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, Європі та США, група також має мережу продажів, що охоплює всі ключові світові ринки.

Основні акціонери "Метінвесту" - група СКМ Ріната Ахметова (71,24%) і "Смарт-холдинг" Вадима Новинського (23,76%). ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

Нагадаємо, нещодавно Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній і національній валютах енергохолдингу Ахметова "ДТЕК" до рівня "С" з "ССС".