Герус: Я і два якихось кримінальника

Громадський діяч Андрій Герус на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook назвав скандального кандидата на посаду глави державної компанії "Укренерго" Сергія Зуєва злочинцем
Depo.Гроші
12 жовтня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Саркастично пожартувала в коментарях під цим постом і народний депутат Ольга Белькова назвавши Зуєва "мудрецем", передають "Коментарі. ua" на "Політичні новини".

Народний депутат Сергій Лещенко веде активну кампанію допомагаючи Сергію Зуєву очолити "Укренерго". "Час називати речі своїми іменами: саме президент Порошенко блокує конкурс з призначення керівників державних компаній. Додам, що про Зуєва і суддю Келеберду я розповідав минулого тижня на зустрічі в Раді національної безпеки США", — прокоментував ситуацію Лещенко.

Скандал навколо призначення Сергія Зуєва на пост глави "Укренерго" триває вже кілька місяців. На даний момент Зуєв не пройшов спецперевірку СБУ, і за фактом порушень при проведенні конкурсу порушено кримінальну справу, результати конкурсу заблоковані рішенням суду.

Герус: Я і два якихось кримінальника - фото 1

Як повідомляло раніше видання Сensor.net з посиланням на "Українські новини", до участі в конкурсі Сергій Зуєв був співробітником компанії AES в Казахстані, а також працював на керівних посадах у "Рівнообленерго" і "Київобленерго", що належать російській промислово фінансовій групі Vsenergy, якоюна той момент керував Михайло Спектор, нині покинувши Vsenergy для реалізації спільних проектів з групою "Інтерпайп" Віктора Пінчука.

"Міша Спектор професійний рейдер. Він абсолютно без гальм, якщо потрібно підробити документи, купити суд і навіть більше. Йому все рівно державна чи приватна компанія. Одна з улюблених його здешевлення схем і рейдерства активів це купівля на них менеджмент, щоб вони працювали на нього. Також він вчинив, коли заходив на наші активи. Впевнений, що це тільки питання часу, коли вилізуть факти з приводу того, хто допоміг здешевити Київобленерго для Бабакова і скільки в результаті втратили в AES", - заявив Мстислав Скоробогатов, який звинувачує Михайла Спектора та Олександра Бабакова в рейдерстві раніше належавших йому торгових комплексах "Метроград", "Метрополіс" і готелів "Русь", "Либідь" і "Славутич".

У Мінпаливенерго відмовилися коментувати скандал з Сергієм Зуєвим, зіславшись на те, що спецперевірка СБУ обов'язкова дія для призначення на держслужбу такого рівня і якщо виявляються які-небудь проблеми, до остаточного рішення правоохоронних органів жодних дій бути не може.

Герус: Я і два якихось кримінальника - фото 2

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.