Геращенко: Танкер, що завантажив 5,8 тис. тонн контрабандного палива у Криму, вже в Румунії (ФОТО)

Танкер "Адріатика Маринер", який завантажив 5,8 тис. тонн дизельного пального у Феодосії, зайшовши туди без дозволу української сторони, цієї ночі знявся з рейду в Ізмаїлі і знаходиться вже в румунських територіальних водах
Depo.Гроші
29 травня 2015 23:27
ФОТО: depo.ua
Геращенко: Танкер, що завантажив 5,8 тис. тонн контрабандного палива  у Криму, вже в Румунії (ФОТО)
Геращенко: Танкер, що завантажив 5,8 тис. тонн контрабандного палива у Криму, вже в Румунії (ФОТО)

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив радник міністра внутрішніх справ, народний депутат України Антон Геращенко, повідомляє depo.uа.

"Просто кажучи, корабель з 5800 тонн контрабандного палива, завезеного з окупованого Криму, безкарно пішов від відповідальності! Інакше як саботажем і кришуванням контрабанди на найвищому державному рівні я це назвати не можу!" - обурений нардеп.

Він попросив генерального прокурора України Віктора Шокіна розпочати кримінальне провадження щодо посадових осіб Служби безпеки України, які "навмисно допустили факт контрабанди дизельного палива в Україні і не вжили належних заходів для арешту контрабандного товару і судна, що завезло його в Україну".

"На період розслідування вимагаю відсторонити посадових осіб Служби безпеки України, які могли мати відношення до кришування контрабанди дизельного палива, від виконання службових обов'язків. Прошу Президента України Петра Порошенка взяти під свій особистий контроль розслідування даного кримінального провадження як кричущого факту підриву економічної безпеки України", - зазначив Геращенко.

Він тако показав місце знаходження танкера, за даними сайту www.marinetraffic.com.

Геращенко: Танкер, що завантажив 5,8 тис. тонн контрабандного палива  у Криму, вже в Румунії (ФОТО) - фото 1

Нагадаємо, ще на ранковій прес-конференції Геращенко повідомив, що цей танкер мав намір розвантажити контрабандне паливо на підконтрольній Україні території, не заплативши митні платежі, розмір яких склав би 23 млн грн.