Геращенко: Духовні лідери "ватанів" масово покидають Україну

Духовні лідери сепаратистів масово залишають Україну
Depo.Гроші
24 квітня 2015 05:55
ФОТО: depo.ua
Геращенко: Духовні лідери "ватанів" масово покидають Україну
Геращенко: Духовні лідери "ватанів" масово покидають Україну

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів радник глави МВС Антон Геращенко, передає depo.ua.

"А мене теж час запитують, скільки я плачу за безкоштовну рекламу сайту Миротворець і самого себе на російському ТБ? Відповідаю - нічого не плачу. Просто мабуть наша робота по створенню бази даних сепаратистів і терористів "Миротворець" так їх дістала, що хоч вовком вий.

За оцінками інтернет аналітиків за останній тиждень в соцмережах "Вконтакте" і в "Однокласниках" закрилося до 60% акаунтів систематичних укроненависників, які раптом побачили, що бути терористом, сепаратистом, закликати до розколу України, або воювати проти народу України стає небезпечно. За тобою стежать в соціальних мережах.

Твої акаунти скріншотяться, зв'язки аналізуються.

Але ж так хотілося покрасуватися фотками з "Новоросії" при повному параді, в амуніції з автоматом з підствольника! Тепер бажаючих поменшало. Та вже пізно. Все зафіксовано і збережено в базах даних сайту "Миротворець", відкритого для співпраці зі спецслужбами всього цивілізованого світу", - розповів Геращенко.

"Як приклад тієї істерики, яка почалася в середовищі ватанів, після того, як ми розкрили карти і вони зрозуміли, що більше безкарно паскудити в соцмережах не вийде, можу навести один із сюжетів на "Першому каналі" російського телебачення. Мене там цитують і навіть сказали від мого імені "Слава Україні". Може наступного разу зачитають з мого "Фейсбуку" речівку "Путін Х-ло!", - написав він.

Нагадаємо, зараз триває операція волонтерів сайту "Миротворець" під назвою "Розвідний ключ", метою якої є виявити людей, що фінансують терористів на Донбасі. Окрім цього, активісти проекту перенаправляють гроші для терористів на потреби української армії.