Генпрокурор прийде на засідання Антикорупційного комітету ВР 15 квітня

У середу, 15 квітня, на засіданні парламентського Комітету з питань протидії корупції буде присутній Генеральний прокурор України Віктор Шокін
Depo.Гроші
12 квітня 2015 21:42
ФОТО: depo.ua

Про це в прямому ефірі телеканалу "Інтер" сказав член комітету, народний депутат Борислав Береза, повідомляє depo.ua.

"Я є заступником голови Комітету з протидії корупції. Ми, як профільний комітет, будемо цим займатися (заявами М.Гордієнка щодо корупції в уряді - ред.). У середу (15 квітня - ред.) на нашому комітеті буде присутній Генпрокурор перед яким поставлять питання щодо того, що відбувається зі слідством по цим 7,5 млрд грн", - сказав Б.Береза.

Він також повідомив, що від комітету вже погоджені сім осіб, які увійдуть до робочої групи щодо розслідування звинувачень колишнього голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка.

У той же час Б.Береза висловив сподівання щодо того, що зможе очолити цю робочу групу.

Нагадаємо, перебуваючи на посаді керівника Державної фінансової інспекції, М.Гордієнко повідомив, що сума порушень за час діяльності уряду Арсенія Яценюка вдвічі перевищує суму зловживань, яка виявлена за час діяльності уряду Миколи Азарова. Екс-очільник інспекції назвав деякі приклади зловживань. Так, за його словами, "з середини 2014 р., з серпня, ми почали проводити планові та позапланові ревізії уряду Яценюка. Озвучені мною 7,6 млрд корупційних збитків, встановлених мною в 2012-2014 рр., близько 3,5 млрд корупційних збитків припадає на друге півріччя 2014 р., тобто на період роботи уряду Яценюка".

Кабінет міністрів України невдовзі прийняв рішення щодо звільнення Миколи Гордієнка з посади голови Держфінінспекції. За даними прес-служби Кабміну матеріали службового розслідування щодо екс-голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка передадуть до ГПУ. Водночас на поточному парламентському тижні нардепи вимагали створити ТСК з розслідування зловживань уряду Арсенія Яценюка та предати матеріали розслідування до ГПУ.

Мітки: Шокін