Гендиректор Prozorro пішов з посади

Генеральний директор ДП "Прозорро" Олександр Наход покинув свою посаду
Depo.Гроші
30 серпня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Днями в міністерстві були оформлені всі документи і з п'ятниці я не є генеральним директором ДП "Прозорро". Що вийшло зробити за 15 місяців роботи на ДП і півтора року в проекті в цілому - написав у статті. Що буде далі - напишу трохи пізніше", - прокоментував Наход.

За його словами, це були шалені півтора року роботи.

"Не знаю жодної людини в команді, для якого його участь в проекті не було б викликом і виходом із зони комфорту, але зате і за наш загальний результат нам не соромно. Спасибі вам, друзі. Все було не марно. Ви все великі молодці і без кожного з вас нічого б не вийшло ", - зазначив він.

Крім того, Наход окремо висловив вдячність трьом людям.

"Окреме дякую за ці півтора року свого життя хочу сказати трьом людям: Олександру Стародубцю - за відкритість, сміливість, мудрість і нескінченну внутрішню дисципліну, Максиму Нефьодову - за величезну підтримку, відкритість і довіру, без яких реформа навряд чи пробилася навіть в рідному міністерстві, не кажучи вже про решту органів влади і Надії Бігун - за те, що допомогла в перші дні, коли було особливо важко, і продовжувала працювати поруч всі ці 15 місяців", - написав Наход.

Також, він висловив подяку всій команді, всім співробітникам ДП і департаменту, всім, хто продовжує допомагати реформі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші