ДАБК перевірить три скандальні забудови в Києві

В ДАБК мають намір домогтися дозволу на проведення перевірок на трьох столичних об'єктах нерухомості, стосовно яких надійшли численні скарги, що стосуються порушення нормативів проектних і будівельних робіт
Depo.Гроші
18 листопада 2014 17:09
ФОТО: depo.ua
ДАБК перевірить три скандальні забудови в Києві
ДАБК перевірить три скандальні забудови в Києві

Перший із заявлених до перевірки об'єктів - нежитлова будівля на вул. Златоустівській, 30, де в даний час проводяться будівельні роботи з реконструкції комерційної нерухомості Києва.

Другий об'єкт - черговий офісно-житловий комплекс, що будується на перехресті вул. Златоустівської та вул. Павлівської, та третій - сумнозвісний Будинок Профспілок за адресою вул. Хрещатик, 16, який сильно постраждав взимку під час подій на Майдані в центрі Києва.

У скаргах акцентується увага на всілякі численні порушення стандартів і норм виконання робіт з будівництва на цих же об'єктах, що вже призвело до пошкоджень будівель і конструкцій, розташованих поблизу.

Варто відзначити, що раніше нормативно-правову базу, яка стосується введення в експлуатацію будівельних об'єктів, було значно спрощено. ДАБК розраховує на швидке реагування з боку Кабінету міністрів і Мінрегіона і ефективне вирішення даних проблем.