Франція може дати Україні додаткові кредити

Уряд Франції розгляне питання підтримки української економіки шляхом надання додаткових кредитів
Depo.Гроші
13 травня 2015 20:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк за результатами зустрічі з керівником французького уряду Мануелем Вальсом у Парижі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Французький уряд, як, між іншим, і німецький, також буде розглядати питання підтримки української економіки через видачу додаткових кредитів", - заявив Яценюк.

За його словами, економічна співпраця - одне з основних питань його візиту у Францію.

"Два базові елементи нашої економічної співпраці - це інвестиції в енергетику та інвестиції в арарний сектор", - сказав глава українського уряду.

У цьому контексті він повідомив про досягнуту домовленість щодо візитів профільних міністрів до України.

Крім того, Франція висловила готовність узяти активну участь у приватизації в Україні. "Франція - це той інвестор, якого потребує українська економіка, і французька влада направить до Фонду державного майна своїх експертів з тим, щоб приватизація в Україні була чесна і прозора, непідкупна, придбана не під когось, а під реального і справжнього інвестора", - наголосив Яценюк.

Водночас він нагадав, що наші країни активно співпрацюють в енергетиці.

Прем'єр-міністр також розповів, що сьогодні було ухвалено рішення про проведення у Києві українсько-французького бізнес-форуму. "Ми очікуємо на проведення великого бізнес-форуму. Тобто у нас будуть три бізнес-форуми: українсько-американський, українсько-німецький і відповідно сьогодні ми домовилися про українсько-французький бізнес-форум", - зауважив він.