Фонд гарантування заявив про фіктивність облігацій у портфелі банку "Хрещатик"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб при вибірковому аудит банку "Хрещатик" виявив, що 85% облігацій в портфелі банку не забезпечені заставою та емітовані фірмами, що мають ознаки фіктивності
Depo.Гроші
1 червня 2016 19:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посилання на прес-службу фонду.

"У портфелі банку на продаж обліковувались облігації на загальну суму понад 2,27 мільярда гривень. При цьому майже 85% з них виявилися незабезпеченими", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Фонд зазначив, що емітенти цих цінних паперів мали всі ознаки фіктивності - відсутність основних фондів і виробничих запасів, чисельність працюючих 1-2 людини, отримані кошти від реалізації облігацій прямували на внески в статутні фонди інших підприємств.

За попередньою інформацією Фонду, в 91,8% випадків компанії, що випускали облігації, виявилися пов'язаними з банком особами.

"Обставини даних справ встановлюються. Зазвичай подібні схеми з цінними паперами створюються з метою контролю грошових потоків або навіть прикриття операцій з виведення коштів банків. За результатами перевірки Фондом будуть подані заяви про вчинення правопорушень керівним складом та посадовими особами банку "Хрещатик", - йдеться в повідомленні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші