Фонд гарантування просить в Яценюка ще 20 млрд грн

Фонд гарантування вкладів звернувся до уряду з проханням виділити додатково 20 млрд грн для забезпечення виплат вкладникам збанкрутілих банків
Depo.Гроші
7 вересня 2015 18:25
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні ради фінансової стабільності заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні провести серйозну розмову з ФГВФО з приводу того, як максимально прозоро зробити систему оперування Фондом, як банки ліквідуються, як продається їхнє майно, як оперативно і швидко виплачуються депозити тим людям, які постраждали, у тому числі через зловживання керівництва і власників цих банків", - сказав прем'єр.

На початку серпня директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін звернувся до уряду за новим траншем фінансування.

"Ми запозичили 20 млрд грн, які були закладені в бюджет, і можу сказати: механізм відпрацювали чітко. Транші беремо в міру необхідності - від 500 млн грн до 2,5 млрд грн, в залежності від потреби. І тут всі структури - і Мінфін, і Нацбанк, і Ощадбанк, через який проходять операції викупу векселів, - працюють, як годинник", - сказав він тоді.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплатить кошти вкладникам неплатоспроможних банків, що проживають у Криму, в межах гарантованої законом суми.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.