Фонд гарантування призупинив виплати вкладникам банку "Михайлівський"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб призупинив виплати вкладникам неплатоспроможного банку "Михайлівський" на період з 27 серпня по 2 вересня
Depo.Гроші
26 серпня 2016 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні Фонду, передає depo.ua.

Як наголошується, рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів погоджено внесення змін та доповнень до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування за рахунок коштів Фонду, на суму 88,87 млн гривень.

"У зв’язку із необхідністю оновлення Реєстру з 27 серпня до 2 вересня 2016 року триватиме технологічна перерва у виплатах, протягом якої до Загального реєстру будуть внесені відповідні зміни", - йдеться у повідомленні.

"Виплати вкладникам ПАТ "Банк Михайлівський" гарантованої суми відшкодування за оновленими списками Загального реєстру продовжаться з 2 вересня 2016 року", - повідомляє прес-служба.

Станом на 26 серпня 2016 року вкладниками ПАТ "Банк Михайлівський" отримано майже 1,02 млрд гривень гарантованого відшкодування, що складає 94% від загальної суми реєстру.

Президент Петро Порошенко пообіцяв вкладникам банку "Михайлівський", що глава цієї фінансово-кредитної установи буде засуджений, вкрадені гроші будуть знайдені і використані для виплат вкладникам.

Нагадаємо, 23 травня правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАО "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші