ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Фонд держмайна переніс продаж низки енергокомпаній

Фонд державного майна України (ФДМУ) переніс торги пакетами акцій ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" та ПАТ "ДТЕК" Дніпрообленерго ", заплановані на Київській міжнародній фондовій біржі, з 17 на 31 серпня

Depo.Гроші
11 серпня 2017 13:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Фонду.

Згідно з інформацією ФДМУ, таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) не продовжила ліцензію Київській міжнародній фондовій біржі, на якій повинні були відбутися торги. Тепер вони пройдуть на інших торгових майданчиках – ПФТС і УМВБ.

"Торги 25%-ми пакетами акцій ПАТ "ДТЕК" Дніпроенерго" та ПАТ "ДТЕК "Дніпрообленерго" заплановані на ФБ ПФТС. Дата торгів – 31 серпень 2017 року в 11:00", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв "Апостроф. Економіка", в кінці липня Фонд держмайна (ФДМ) України оголосив про початок проведення аукціонів з продажу пакетів акцій 8 державних енергокомпаній.

Нагадаємо, сьогодні активісти провели акцію з вимогою скасувати продаж державних часток в обленерго, заплановану на наступний тиждень. Вони увірвалися у будівлю Фонду державного майна і вручили чиновникам дійний апарат.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.