Фонд держмайна переніс продаж низки енергокомпаній

Фонд державного майна України (ФДМУ) переніс торги пакетами акцій ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" та ПАТ "ДТЕК" Дніпрообленерго ", заплановані на Київській міжнародній фондовій біржі, з 17 на 31 серпня

Depo.Гроші
11 серпня 2017 13:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Фонду.

Згідно з інформацією ФДМУ, таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) не продовжила ліцензію Київській міжнародній фондовій біржі, на якій повинні були відбутися торги. Тепер вони пройдуть на інших торгових майданчиках – ПФТС і УМВБ.

"Торги 25%-ми пакетами акцій ПАТ "ДТЕК" Дніпроенерго" та ПАТ "ДТЕК "Дніпрообленерго" заплановані на ФБ ПФТС. Дата торгів – 31 серпень 2017 року в 11:00", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв "Апостроф. Економіка", в кінці липня Фонд держмайна (ФДМ) України оголосив про початок проведення аукціонів з продажу пакетів акцій 8 державних енергокомпаній.

Нагадаємо, сьогодні активісти провели акцію з вимогою скасувати продаж державних часток в обленерго, заплановану на наступний тиждень. Вони увірвалися у будівлю Фонду державного майна і вручили чиновникам дійний апарат.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.