Fitch знизило рейтинг України до рівня "обмежений дефолт"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий та короткостроковий рейтинги дефолту емітента України в іноземній валюті з рівня "C" до "RD" (обмежений дефолт)
Depo.Гроші
6 жовтня 2015 20:24
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Fitch, передає depo.ua.

Як пояснили експерти агентства, після закінчення 10-денного пільгового періоду Україною не було зроблено виплати за єврооблігаціями на 500 млн дол. з погашенням 23 вересня 2015 р. Причиною цього став запуск процесу реструктуризації зовнішнього боргу Міністерством фінансів України.

У той же час, згідно з повідомленням Fitch, довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджено на рівні "ССС".

При цьому рейтинги випусків пріоритетного незабезпеченого боргу в іноземній валюті підтверджено на рівні "С", рейтинги випусків пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті - на рівні "CCC", рейтинги випусків пріоритетного незабезпеченого боргу в іноземній валюті на внутрішньому ринку - на рівні "CCC", рейтинг країнової стелі - на рівні "CCC".

Як зазначили у Fitch, рейтинг України буде підвищено після того, як обмін старих боргових паперів на нові в рамках реструктуризації буде визнано успішним. При цьому в агентстві вважають, що обмін боргу буде реалізовано.

Нагадаємо, що раніше Fitch знизило довгостроковий кредитний рейтинг України в іноземній валюті з рівня "СС" до "С".

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.