Fitch перейнялося песимізмом щодо зростання української економіки

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогнозний показник зростання економіки України у 2016 році до 1%, замість раніше очікуваних 2%
Depo.Гроші
9 серпня 2016 13:41
ФОТО: depo.ua

Згізно з прес-релізом агенства, у середньостроковій перспективі прогнозується зростання ВВП на рівні 2%, передає depo.ua.

"Fitch очікує лише помірного відновлення економіки України (ми прогнозуємо зростання ВВП на 1% у 2016 р. і на 2% у середньостроковій перспективі), що обмежує потенціал поліпшення показників якості активів найближчим часом, а також стримує ріст балансу та генерування доходів. Проте, наскільки відомо Fitch, додаткові потреби в резервуванні після недавньої перевірки якості активів регулятором повинні бути помірними", - зазначили в агентстві.

Водночас, за словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, сьогодні у зростанні української економіки немає сумнівів, але питання в тому, що стане драйверами подальшого росту.

Нагадаємо, що, згідно з прогнозами уряду, зростання економіки України за підсумками поточного року становитиме близько 1,5%, МВФ - також 1,5% при інфляції 15,1%; Світового банку - 1% при інфляції 15; ЄБРР - 2%.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші