Фіскали відкрили справу проти посадовців "Укрнафти" за несплату боргів

Державна фіскальна служба почала досудове розслідування за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами держкомпанії "Укрнафта"
Depo.Гроші
13 грудня 2015 18:46
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат Вікторія Войціцька, передає depo.ua.

"ДФС повідомила про внесення відомостей до ЄРДР та початок досудового розслідування за фактом ухилення від сплати податків службовими особами ПАТ "Укрнафта" за ч. 3 ст. 212 КК України. Майже вчасно відреагували: в понеділок було заплановано судове засідання з розгляду скарги про бездіяльність слідчого ДФС. Попереду - контроль за процесом і результатами розслідування", - написала народний депутат.

Фіскали відкрили справу проти посадовців "Укрнафти" за несплату боргів - фото 1

Нагадаємо, "Укрнафта" офіційно визнає борг з податків, ренти і дивідендів у розмірі 9,38 млрд грн та зобов’язується сплатити їх до держбюджету, хоча оборотних коштів для цього у компанії немає. Крім того, в "Укрнафти" є вимоги до держави.

Центральним пунктом у переліку заходів з виведення компанії з кризи є погашення "Нафтогазом" боргу за 11,4 млрд кубометрів газу, який був від відібраний в "Укрнафти" в 2006-2010 рр.

Водночас у листопаді 2015 року Господарський суд Києва задовольнив позов "Нафтогазу" до "Укрнафти" щодо виплати дивідендів.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша українська нафтодобувна компанія. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші