Фірташ заявляє, що його співробітники готові йти до Яценюка за газом

Власник Group DF, мільярдер Дмитро Фірташ заявив, що обурені забороною уряду про виділення газу для хімвиробників робітники готові йти протестувати до Києва
Depo.Гроші
23 жовтня 2014 13:24
ФОТО: depo.ua
Фірташ заявляє, що його співробітники готові йти до Яценюка за газом
Фірташ заявляє, що його співробітники готові йти до Яценюка за газом

Про це він заявив в в інтерв'ю LB.ua, передає ДеПо.

«Вони думали: до мене лізуть, насправді - до 55 тисячі осіб. Коли з'явилася новина щодо рішення з газу, йшла панельна дискусія (на круглому столі в Відні «Україна в Європі: мир і розвиток» - ред.), а в цей час у мене телефон розривався - робочі наші, профспілки. Обурені вкрай. Кажуть: ми готові йти на Київ, відстоювати наші права », - розповів Фірташ.

«Спокійно, - кажу. Вистачить Майдану. Не поспішайте, поки нікуди йти не треба ». Тобто люди все розуміють. А раптом у мене скінчиться терпіння? Що тоді буде? Що відбудеться в Черкасах, у Рівному, де мої заводи - градоообразуючі? Політики думають, що борються зі мною, насправді - з українським народом », - сказав Фірташ.

Він також підкреслив, що претензії висуває саме до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Як повідомляв ДеПо, Кабмін зобов'язав українських виробників мінеральних добрив з 1 жовтня 2014 року до закінчення осінньо-зимового періоду 2014/15 року або до прийняття окремого рішення Кабінету Міністрів України припинити використання для технологічних потреб природного газу, крім того, який буде імпортуватися цими підприємствами після набуття чинності цієї постанови.

В свою чергу, Фірташ заявив, що буде оскаржувати в суді законність даної постанови.

Нагадаємо, чотири з шести українських заводів з виробництва мінеральних добрив належать Дмитру Фірташу. Цей український хімічний магнат контролює роботу Сєвєродонецького «Азоту», Черкаського «Азоту», «Рівнеазоту», Горлівського «Стиролу» і «Кримського Титану».