Фірташ не пробачив Яценюку газовий утиск і подає до суду

Group DF оспорюватиме в суді законність постанови уряду №488 від 29 вересня 2014 року, яке забороняє підприємствам хімічної галузі використовувати газ з підземних сховищ
Depo.Гроші
8 жовтня 2014 15:32
ФОТО: depo.ua
Фірташ не пробачив Яценюку газовий утиск і подає до суду
Фірташ не пробачив Яценюку газовий утиск і подає до суду

Про це заявив керуючий директор Group DF Борис Краснянський в інтерв'ю «РБК-Україна», пише ДеПо.

«Вона (постанова - ред.) абсолютно незаконна, вона суперечить законодавству України, Конституції, тому що вона, по суті, зневажає право приватної власності. На сьогодні я готовий сказати, що наші підприємства, які є власниками газу, що знаходиться в ПСГ, подають до суду, і оспорюватимуть це рішення Кабінету Міністрів України», - заявив Борис Краснянський.

На його думку, суд повинен дати належну оцінку постанові уряду і дозволить Group DF використовувати їх газ.

«Можна було сказати: країні бракує газу, щоб пройти зимовий період, чи можете ви продати свій газ для потреб населення і подумати над альтернативними джерелами отримання газу для свого виробництва? І ми б почали думати, робити деякі дії. А так - у нас намагаються забрати те, що нам належить. Навіть без вибачень», - сказав Борис Краснянський.

Як повідомляв ДеПо, Кабмін зобов'язав українських виробників мінеральних добрив з 1 жовтня 2014 до закінчення осінньо-зимового періоду 2014/15 року або до ухвалення окремого рішення Кабінету Міністрів України припинити використання для технологічних потреб природного газу, крім того, який імпортуватиметься цими підприємствами після вступу в силу цієї постанови.

Нагадаємо, чотири з шести українських заводів з виробництва мінеральних добрив належать Дмитру Фірташу. Цей український хімічний магнат контролює роботу Сєвєродонецького «Азоту», Черкаського «Азоту», «Рівнеазоту», Горлівського «Стиролу» і «Кримського Титану».