Фірму Коломойського не допустили до паливного тендеру на 37 млн грн

Компанія "Авіас" із групи Ігоря Коломойського, не змогла взяти участь у тендері на поставку палива держпідприємству "Морський торгівельний порт "Южний" через брак низки документів
Depo.Гроші
30 березня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua

Натомість держпідприємство уклало угоду з ТОВ "Систем Інвест Трейдінг" на постачання палива на суму 36,95 млн грн., повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель", передає depo.ua.

До кінця липня фірма постачатиме порту дизепаливо підвищеної якості (Євро) марки С, F, марки Е виду І і виду ІІ, бензин А-95 Євро і А-95 Євро виду І, а також А-92 Євро. Станом на момент публікації ціни на окремі типи палива не оприлюднені.

Фірму "Систем Інвест Трейдінг" зареєстрували 21 травня минулого року в Одесі на вул. Базарна, 5/5, офіс 606. Власником і директором компанії записаний Денис Валерійович Стеценко. В Одесі людина з такими ініціалами відома як юрисконсульт, ще рік тому він шукав роботу, розміщуючи резюме на рекрутингових сайтах, в ролі власника чи директора якихось інших фірм раніше не фігурував.

Компанія почала вигравати тендери на початку листопада, отримавши замовлення спочатку на паливо за 12 млн грн від Одеського порту, а потім ще один аналогічний контракт на 20 млн грн від Южненського порту. Загалом за цей час фірма виграла тендерів на 94,55 млн грн, усі від портів.

Єдиним конкурентом ТОВ "Систем Інвест Трейдінг" було ужгородське ТОВ "Західна нафтогазова компанія", яка програла з різницею в півмільйона. Фірма належить Сергієві Чорному, однак її називають близькою до Юрія Борисова, якого у січні минулого року було звільнено з посади керівника "Укргазвидобування".