Фірма Саші Януковича відхрещується і від будинків в Донецьку, і від «Оплоту»

Група «МАКО» заперечує ведення будівельних робіт на об'єктах в Донецьку, а заяву спікера РНБО Андрія Лисенка про проведення таких робіт розцінює, як чергову спробу політичного тиску на власника групи і його бізнес
Depo.Гроші
4 грудня 2014 16:37
ФОТО: depo.ua
Фірма Саші Януковича відхрещується і від будинків в Донецьку, і від «Оплоту»
Фірма Саші Януковича відхрещується і від будинків в Донецьку, і від «Оплоту»

Про це йдеться у прес-релізі групи «МАКО», який є у розпорядженні ДеПо.

«Зараз на будівельних майданчиках групи в Донецьку виконуються виключно роботи, спрямовані на завершення консервації об'єктів та їх технічну підтримку в зимовий період» - йдеться у прес-релізі групи.

В «МАКО» нагадують, що ще 4 серпня поточного року повідомила своїх інвесторів про призупинення робіт з будівництва об'єктів, зокрема житлового комплексу по вул. Артема в Донецьку.

«Охоронні послуги на території будівельних майданчиків «МАКО» надаються виключно співробітниками ліцензованих охоронних компаній, що легко підтверджується документально», - уточнюється у повідомленні.

Там також висловили розчарування тональністю сьогоднішньої заяви спікера РНБО.

«Заяву пана Лисенка група розцінює як чергову спробу чинити політичний тиск на акціонера «МАКО» та його бізнес», - додали в групі.

Як повідомляв ДеПо, вчора журналіст Олексій Мацука опублікував фотографії будинку в Донецьку, який будується цією фірмою.

Сьогодні спікер РНБО Андрій Лисенко заявив, що будівництво компанією «МАКО» житлових будинків та офісних приміщень в Донецьку охороняє незаконне збройне формування «Оплот», яке контролює «голова» самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко.