Фіктивна компанія з Донецька намагалась вкрасти 400 млн грн "кіотських" грошей, - Яценюк

Кабінет міністрів звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням відкрити кримінальну справу стосовно представників фіктивної компанії "Агротехбуд", які намагались вкрасти з держбюджету 400 млн грн
Depo.Гроші
20 січня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на засіданні Кабміну заявив прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Державна компанія "Українські екологічні інвестиції" проводить тендер на освоєння 480 млн грн бюджетних грошей по Кіотському протоколу. Все як книжка пише - все по закону. Виграла компанія "Агротехбуд". 30 грудня минулого року на розгляд Кабміну подали заявку компанії, яка просила оплатити попередньо до 75% від 480 млн грн. Тобто попередньо оплатити 400 млн грн для придбання нових енергоефективних елементів. І тут стається така історія. 30 числа з`являється інформація, що компанія "Агротехбуд" зареєстрована в квартирі, ніколи не займалася жодним видом діяльності. Директор і власник компанії змінився за декілька днів до проведення тендеру і став з реєстрацією в Донецьку", - розповів Яценюк.

У Державній фіскальній службі України підтвердили, що ця компанія фіктивна і порушила кримінальне провадження.

"400 млн просто хотіли вкрасти і вкрали б, якби ми оперативно не зреагували", - зазначив  Яценюк...Уряд звертається до Національного антикорупційного бюро з проханням порушити кримінальну справу і притягнути до кримінальної відповідальності від всіх, починаючи з посадових осіб Мінекології і природних ресурсів, і закінчиуючи кожним чиновником, який брав участь у схемі щодо виграшу тендеру фіктивною компанією", - сказав глава Кабміну.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.