Фантазії Кремля: повне імпортозаміщення у сільському господарстві РФ можливе за 10 років

Щоб почати виробляти усі санкційні продукти самотужки, Росії потрібно 10 років. За умови надходження додаткових ресурсів, можуть встигнути і за 5 років
Depo.Гроші
23 серпня 2015 18:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Якщо будемо іти такими ж темпами приросту і за об'ємами, не тільки у грошовому, але, звичайно, і в товарному виробництві, ... якщо засоби будемо витрачати, виходячи з наших можливостей, економлячи, ... і враховуючи кризу і ту ситуацію, яка склалася сьогодні у світі та країні, то десять років - і ми вирішимо це завдання", - сказав російський міністр сільського господарства Олександр Ткачов, відповідаючи на питання журналіста про те, коли скоротиться фактичне ввезення продуктів до Росії.

Однак, за його словами, уже за 5-7 років Росія зможе виробляти усе, крім цитрусових, бананів та фініків. Для цього, пояснив Ткачов, Росії потрібні будуть додаткові фінансові резерви.

"А якщо напружимося, якщо дійсно зможемо знайти резерви додаткові, фінансові перш за все, то ми можемо через п'ять або максимум сім років вирішити це завдання", - сказав російський міністр.

Нагадаємо, у Росії знищують ввезені з Євросоюзу продукти. Про порушників можна доносити на урядову гарячу лінію.

Раніше зазначалося, що цьогоріч на російському ринку буде тільки 25% яблук, вирощених в Росії.