ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Євросоюз шукає 40 млрд євро на інвестиції для країн-сусідів ЄС

В Євросоюзі розробили План зовнішніх інвестицій, який направлений на виведення інвестиційної політики країн ЄС на новий рівень
Depo.Гроші
19 вересня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, йдеться у спільній статті представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Фредеріки Могеріні і європейського комісара з питань політики сусідства та переговорів по розширенню ЄС Йоганнеса Гана для Європейської правди.

Однією з цілей плану є також пошук понад 40 мільярдів євро для інвестицій в країни-сусіди ЄС. 

"План спрямований на те, щоб знайти більше 40 млрд євро інвестицій для країн-сусідів ЄС. Це більше, ніж весь обсяг допомоги, яку ЄС зараз виділяє по всьому світу", - йдеться в статті.

Відзначається, що в рамках плану Європейський фонд сталого розвитку (ЄФСР) буде надавати гарантії приватним інвесторам щодо ризиків, з якими вони можуть зіткнутися, ведучи бізнес в країнах, які розвиваються. Такі гарантії будуть створювати "інвестиційні вікна" в стратегічних регіонах чи галузях.

Повідомляється, що в рамках розробленого плану для країн-сусідів ЄС гарантії будуть поєднуватися з вже наявними ресурсами в рамках Інвестиційної платформи сусідства. Зокрема, особливу увагу будуть приділяти проектам у сфері транспорту, енергетики, навколишнього середовища і соціального розвитку.

"З Планом зовнішніх інвестицій ми переводимо нашу політику допомоги на наступний рівень", - наголосили європейські політики в статті.

Нагадаємо, ЄС і Данія виділили 16 млн євро на боротьбу з корупцією в Україні. Матеріальна допомога буде надана у вигляді ІТ-обладнання та програмного забезпечення.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші