Європейські магазини можуть зіткнутися з дефіцитом іграшок Lego

Європейські магазини іграшок можуть зіткнутися з дефіцитом продукції Lego
Depo.Гроші
13 листопада 2015 09:15
ФОТО: depo.ua

Компанія витратила роки на перебудову ланцюжка поставок, але попередила, що може не виконати деякі замовлення європейських споживачів напередодні сезону свят, передає depo.ua з посиланням на "Ведомости".

Нестача іграшок Lego в Європі, швидше за все, вдарить по невеликих магазинах, які зазвичай розміщують замовлення ближче до свят.

Труднощі з поставками в Європі виникли на тлі боротьби Lego з американським конкурентом Mattel за перше місце на ринку. Виручка Lego в першому півріччі 2015 зросла на 23% до 14,12 млрд крон ($2,03 млрд) завдяки лініям іграшок Lego Ninjago і Lego Elves. Продажі Mattel за той же період склали $1,9 млрд. Нездатність Lego впоратися з європейським попитом може спровокувати короткострокове збільшення продажів суперника.

При цьому в США проблем з постачаннями не буде: розташоване в Мексиці виробництво Lego зможе повністю забезпечити попит в новорічні канікули.

Lego вже стикалася з подібним дефіцитом напередодні Різдва в 2014 році, а також в 2012 і 2010 роках. Виробник намагається встигнути за зростанням попиту, розширюючи виробництво. Інвестиції в заводи і устаткування зросли до 3,12 млрд крон в 2014 р з 1,08 млрд крон в 2010 році. З 2016 року компанія може подвоїти потужності заводу в Угорщині та модернізувати обладнання в Данії.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.

Мітки: LEGO, іграшки