Європейські дата-центри захистять український бізнес від рейдерів

Для забезпечення безпеки даних і безперебійності роботи ІТ-інфраструктури, українські компанії переносять зберігання своїх даних у європейські дата-центри

В Україні глобальний тренд по впровадженню хмарних технологій посилюється потребою захисту бізнесу від можливих рейдерських захоплень, які почастішали останнім часом.

Згідно з даними аналітичної компанії IDC, хмарні сервіси є одним з найбільш динамічних ІТ-ринків у світі і чи не єдиним зростаючим ІТ-сегментом в Україні.

Підприємства поступово переходять на впровадження хмарних рішень для реалізації важливих бізнес-функцій, аж до стратегічної трансформації бізнес-процесів. "Хмари" сприяють вивільненню ресурсів, допомагають оптимізувати ІТ, прискорюють впровадження інновацій і дозволяють отримувати кращі показники бізнесу за більш короткі терміни.

Але якщо в Європі "хмари" використовують для впровадження інновацій та оптимізації процесів, українські компанії розглядають європейські дата-центри, в першу чергу, як спосіб виключити ризик втрати контролю, захоплення майна рейдерами або втрати даних.

"В українських реаліях зберігання даних в дата-центрах є хорошим інструментом, вже випробуваним ІТ-компаніями. Схоже, що надалі й інші сектори бізнесу будуть переходити на використання хмарних технологій з такою ж метою, - каже Михайло Стрельников, голова правління громадської організації "Фінансова грамота України". - Такий підхід дозволяє забезпечувати елементарну безпеку даних і безперебійність роботи. Приміром, захист від захоплень з боку рейдерів і безперервність роботи в надзвичайних ситуаціях!".

"У надзвичайній ситуації резервні копії допомагають, як мінімум, швидко відновити дані, як максимум - рятують від непотрібних фінансових витрат, аж до втрати бізнесу в цілому, що є серйозною опорою на тлі сьогоднішньої ситуації, - зазначає голова правління європейського провайдера дата-центрів компанії DEAC Андріс Гайлітіс. - Використання дата-центрів починається з пілотного проекту, і в міру отримання проміжних результатів формується остаточне технічне завдання для запуску ІТ-процесів клієнта в режимі промислової експлуатації. Як правило, для середньої української компанії достатній час відновлення роботи становить кілька годин, хоча DEAC реалізував і такі проекти, коли час простою відсутній в принципі, але це вже питання до реальної потреби конкретного клієнта".

Наявність плану аварійного відновлення у Європі або використання послуги DRaaS (Аварійне відновлення як послуга) дозволяє забезпечити надійність і безперебійність ІТ-систем і даних у разі позаштатних ситуацій. DRaaS також дозволяє перейти від короткострокового планування бізнесу до середньострокового і довгострокового, що в результаті дозволяє легко переносити в складний для економіки час.

Впровадження DRaaS передбачає використання декількох дата-центрів у різних географічних точках, з'єднаних між собою надійними шифрованими інтернет-каналами, процедура обміну даними між дата-центрами є відпрацьованою. Також є можливість швидкого розгортання третього дата-центру при необхідності.

Правильний підбір засобів захисту дозволяє скоротити ризик крадіжки даних практично до нуля.

Послуга доступна клієнтам DRaaS DEAC в Ризі, Франкфурті, Амстердамі та Лондоні. Досвід компанії DEAC з більш ніж 2500 замовниками з 40 країн світу з 1999 року свідчить, що при реалізації подібних проектів досягається ефективний контроль не тільки над бізнес-ризиками, а й над витратами.

Довідка:
DEAC - європейський оператор дата-центрів з 100% приватним капіталом, заснований в 1999 році і є одним з найбільших в Північній Європі. DEAC - надійний партнер для більш ніж 2500 клієнтів із 40 країн світу, зростання обороту компанії за останні 5 років збільшився п'ятикратно.

Діяльність компанії орієнтована на надання повного спектру послуг дата-центрів у світовому масштабі, ключові регіони - Європа, Азія і США.

DEAC гарантує своїм клієнтам підвищення конкурентоспроможності у своїй галузі, надання ефективних ІТ-інструментів для розвитку бізнесу, оптимізацію витрат бізнесу (мінімальний капітальних витрат і зниження експлуатаційних витрат), захист і стабільність бізнесу в довгостроковій перспективі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme